KONST / Litografier / Litografi 14997513
nr 1499 7513
Anders Gullberg
(f. 1927)
Litografi, Anders Gullberg (f. 1927), Renar. Signerad, numrerad 78/200, daterad -75. Bildmått: 28x47 cm, yttermått inklusive ram: 46x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:29:36
29/10 20:11:47
100 kr
31/10 18:24:36